KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14908108
nr 1490 8108
Akvarell
Pelle Wadström, vattenspegling. Signerad, daterad 1994, Akvarell, bildmått: 30x37 cm, yttermått inklusive ram: 54x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:13:10
19/9 10:51:54